Hizmetlerimiz - AGREGA CE BELGESİ


AGREGA CE BELGESİ

Sayfalarca bilgi ve döküman arasında boğulmayın. Bizi arayarak YAPI MALZEMELERİ YÖNETMELİĞİ (305/2011/AB) Kapsamında yer alan 'Agrega CE Belgesi'' için tüm sorularınız ve hazırlıklarınızı telefonla veya yüzyüze planlayalım.

Tüm aşamaları (TEST, Hazırlık,Denetleme) profesyonel kadromuzla sizin adınıza gerçekleştirip firmanıza '' Agrega CE Belgesini'' kazandırıyoruz.

AGREGA CE Belgesi: Nereden Başlamalıyım? Başvurumu Nasıl Yapabilirim? Gereken Evraklar Nedir? Maliyeti ne olur? Eksiklerim Neler? gibi soruların tümü ve fazlası için ''Belge Danışmanlık'' uzman ekibinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Bizimle İrtibata Geçiniz

AGREGA TESTİ (En Uygun Fiyat ile Test Himetlerinizi Gerçekleştiriyoruz.)

Beton ve agrega kalitenizin zorunlu düzenlemelere ve kalite kontrol standartlarına uymasını sağlar.

İnşaat projelerinde kullanılan beton ve agrega sıkı düzenlemelere ve kalite standartlarına uymak zorundadır. Bu standartlar zorunlu olduğu için, uyumluluğun sağlanmasına yardımcı olmak için agrega testleri gereklidir. Bağımsız beton ve agrega test servislerinde gerekli testler yapılmalı, beton kalitesini ve agrega kalitesini artırmak hedeflenmelidir.

NEDEN BETON VE AGREGA TESTLERİ YAPTIRMALIYIM?

  1. İlgili CE yönetmeliklere ve kalite standartlarına uymak 
  2. Bilgi, tavsiye, rehberlik ve test verilerinin gözden geçirilmesi ile kararlar alınması.
  3. İhtiyacınız olan testleri, standart test uygun olmadığında, sipariş edilen test prosedürleri ile sağlayın.
  4. Beton kalitesini garantiye almak.
  5. Agrega kalitesini sağlamak.
  6. Mevcut malzemelerin performansını değerlendirmek.
  7. İnşaat sırasında ve sonrasında beton kalitesini kontrol etmek.

CE Belgesi firmaların, sorumlu oldukları müşterilerine (bu müşteri şahıs veya resmi bir kurum olabilir) karşı Avrupa Standardizasyon Komitesi (CEN) tarafından oluşturulmuş standartlarda , ürün sunduklarını belgeleme açısından son derece önemli ve gereklidir.Ayrıca Kamu İhalelerine veya diğer özel ihalelere giren tüm firmalar da istenilen şartlardan birisi olan bu belgeye sahip olmak durumundadırlar.CE belgesi sanılanın aksine firmalar için gayet basit bir uygulamadır ve konusunda uzman olan kuruluşumuz tarafından uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Belgelendirme süreci ise şu şekilde olmaktadır; mühendislerimiz gerekli dokümantasyon çalışmalarını ve bilgilendirme faaliyetlerini sizinle koordineli olarak gerçekleştirir. Varsa yapılması gerekli deneyler gerçekleştirilir.Yapılacak bütün çalışmalar Teknik Dosya altında birleştirilir . Bunun akabinde karar vereceğiniz Notified Body (CEN tarafından akredite edilmiş , ürünlerinize CE İşaretleme yetkisi verecek olan Onaylanmış Kuruluş) tetkiki neticesinde ürünleriniz CE ile belgelendirilir.Bundan sonrası için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek ve BELGE DANIŞMANLIK farkıyla belgelendirme sürecini başarı ile tamamlamak.

BELGE DANIŞMANLIK OLARAK ÜRETİMİNİ YAPTIĞINIZ AGREGALAR İÇİN GEREKLİ OLAN CE BELGESİ ALMA SÜRECİNDE DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNUYORUZ. TÜM SÜRECİ İŞ ORTAĞI MANTIĞIYLA EN AZ MALİYETLE YÖNETİYORUZ.

Başvuru Evrakları:

Başvuru sahibi kuruluşun yasal statüsünü gösteren resmi bir belge ,
Başvuru sahibi kuruluşu, temsil ve imzalama yetkili olan kişinin/kişilerin imza sirküleri ,
Başvuru sahibi kuruluş ile üretici kuruluş birbirinden farklı ise, aralarında yapılan sözleşme .

 

123

Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !