Blog

ISO BELGELERİ NASIL ALINIR?

ISO KALİTE BELGELERİ NASIL ALINIR? ISO KALİTE BELGELERİ FİRMALARIN BÜYÜKLÜKLERİNE, FAALİYET ALANLARINA BAKILMAKSIZIN TÜM SEKTÖRLERİN ALABİLECEKLERİ BİR STANDARTTIR.  ISO..

Devamı için tıklayın

ISO BELGELENDİR ÜCRETLERİ NEDİR?

"ISO KALİTE BELGELERİ ALMAK FİYAT OLARAK" PAHALI DEĞİLDİR. ISO KALİTE BELGELERİNDE SEÇİLEN AKREDİTASYONA GÖRE (ULUSLARARASI YADA TÜRKAK) FARKLI MALİYETLER ÇIKMAKTADIR. BİZİ A..

Devamı için tıklayın

ISO KALİTE BELGELERİNİN GEÇERLİLİK SÜRESİ NE KADARDIR?

ÜLKEMİZDE VE TÜM DÜNYA ÜLKELERİNDE ISO KALİTE BELGELERİNİN GEÇERLİLİK SÜRESİ 1 YILDIR. BELGELER 3 YILLIK OLARAK HAZIRLANIR VE HER YIL ARA DENETİM VE GÖZETİM İŞLEMLERİ YAPILMAKTA..

Devamı için tıklayın

EK OLARAK DANIŞMANLIK ÜCRETİ İSTENİYORMU?

BELGE DANIŞMANLIK OLARAK BİZİMLE ÇALIŞAN FİRMALARIMIZDAN EK ÜCRET TALEP ETMEMEKTEYİZ. ISO KALİTE BELGELERİ İÇİN VERİLEN TEKLİFLERİMİZ BELGE TESLİM ÜCRETLERDİR. ..

Devamı için tıklayın

KKTC ISO KALİTE BELGELERİ VE CE HİZMETİ

CE BELGESİ VE ISO KALİTE BELGELERİNDE KKTC'DE HİZMET SUNUYORUZ KKTC'DE FAALİYET GÖSTEREN TÜM FİRMALAR İÇİN BELGELENDİRME HİZMETİNİ EKSİKSİZ YAPMAKTAYIZ. KKTC DE YERLEŞİK..

Devamı için tıklayın

BD KURUMSAL HİZMETLER

BD KURUMSAL HİZMETLER DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.   2002 YILINDAN BERİ BELGELENDİRME HİZMETİ SUNMAKTADIR. WWW.BELGEDANİSMANLİK.COM BİR  BD KURUMSAL HİZMETLER ..

Devamı için tıklayın

OTELLER İÇİN KALİTE BELGELERİ

DÜNYA GÜNDEMİNİ TAMAMEN DEĞİŞTİREN PANDEMİ SONRASI İŞLETMELER FARKLI ÖNLEMLER ALMAKTADIR. ÖZELLİKLER EKONOMİ ANLAMINDA TURİZM SEKTÖRÜ BÜYÜK ÖLÇÜDE ETKİLENMİŞ BULUNMAKTA. OTEL..

Devamı için tıklayın


Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !