Blog

Iso 9001 Belgesi Almak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

"ıso 9001 Belgesi Almak İçin İlk Yapılması Gereken" Öncelikle Bir Danışman Firma Bulmaktır. Bunun İçin Iso Danışmanlık Ve Eğitim Hizmeti Vermekte Olan Birkaç Firma Tespit Edilerek ..

Devamı için tıklayın

Iso 9001 Belgesi Almak Pahalı Mıdır?

"ıso 9001 Belgesi Almak Fiyat Olarak" Pahalı Değildir. Bugün Küçük İşletmeler "türkak Akreditasyonlu Iso 9001 Belgesi" Alabilmek İçin Ortalama 2000 İla 3000 Tl Gibi Ortalama Belge ..

Devamı için tıklayın

Yıllık Ara Denetim Nedir?

"tüm Iso Kalite Belgeleri" 3 Yıllık Sürelerle Verilmektedir. Ancak Her Yıl Ara Tetkikler Yapılarak Yenilenmesi Gerekir. Kalite Belgelerinin Verilip Daha Sonra Firmanın Hiçbir Denet..

Devamı için tıklayın

Iso 9001 Belgesi Alan Firmalar Her Yıl Ara Denetim Ücreti Öder Mi?

Evet. Ancak Ödemezse Yasal Bir Sorun Olmayacaktır. Fakat Almış Olduğunuz "ıso 9001 Belgesinin Ara Ödemesi" Ve "ıso 9001 Denetimleri" Yapılmaz İse Hem Belgeleriniz İptal Edilir Hem ..

Devamı için tıklayın

3 Yıl Sonunda Belge Yenileniyor Mu? Sıfırdan Belge Alıyormuşuz Gibi Mi Fiyatlanıyor?

Hayır Eğer 3 Yıl Boyunca Düzenli Ve Sorunsuz Olarak Ara Denetim Tutarlarını Ödemişseniz Ve Ara Denetimlerde Problem Olabilecek Büyük Sıkıntılar (Sizden Kaynaklı) Olmamışsa 3 Yıl So..

Devamı için tıklayın

Iso 9001 Belgesi Danışmanlık Firmaları Tarafından Verilebilir Mi?

Kesinlikle Danışmanlık Firmaları Belge Veremezler. Danışmanlık Firmalarının Tek Verebilecekleri Eğitim Katılım Sertifikalarıdır. Bunun Dışında Sadece "ıso 9001 Danışmanlık" Ve "ıso..

Devamı için tıklayın


Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !