Bizi Tanıyın

BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti.  müşterilerinin kurumsal güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve teknoloji yaklaşımıyla, bugün müşteri portföyünde yer alan yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlara hizmetlerini sunmaktadır.

2002 yılında kurulan ve profesyonel ekibiyle BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti. olarak siz müşterisi olan firmalara vermeyi hedeflediği hizmetler için çizdiği yoldan ayrılmayarak kendisini geliştirmiş ve bugün de Türkiye’nin sayılı danışmanlık firmalarından biri olmaya hak kazanmıştır.

Çalışma Prensipleri :

“Danışmanın Sorumluluğu”

BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti.  danışmanları, işi kendi işi gibi görür müşterisi adına üstlenir ve tamamlar.

“Müşteri İle Kurulan İletişim”

BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti.  üstlendiği projelerle ilgili olarak; projenin tüm safhalarında müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme sorumluluğunu taşır.

“Gerçek İhtiyacın Tespiti”

BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti. vereceği hizmette müşterisi adına düşünür ve müşterisinin gerçek ihtiyacını tespit edebilmek gayesi ile gerekli soruları, önerileri yöneltir ve yönlendirir.

Değerleri :

BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti. kurumsal stratejisinde en etkin yolun yol göstermek olduğuna ve bunun temelinin doğru bilgi ve doğru kararlar vermekten geçtiğine inanır.

BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti.  uzman danışman kadrosuna, kalitesine, teknolojisine ve onların müşterilerine verdiği kaliteli hizmete güvenir.

BD Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ltd. Şti.  geçmiş tecrübesiyle alanında sayılı bir firma olmasının temelinde kaliteli bir müşteri stratejisi olduğunu bilir.

Misyonu:

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek global pazarda yerini almak isteyen şirketlere Sınai mülkiyet hakları ve Belgelendirme bilincini yaygınlaştırmaktır.

Vizyonu:

Sınai Mülkiyet Hakları ve Belgelendirme konusunda Kalite ve teknolojimizi tecrübemiz ile birleştirerek Türkiye’de ve yurt dışında müşterilerine ışık tutan lider bir kuruluş olmaktır.

BD Kurumsal olarak müşterilerimiz ihtiyacı olan ISO Belgeleri, CE Belgeleri, TSE Belgeleri ve diğer kalite belgelendirmeleri konusunda en iyi hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.


Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !