Hizmetlerimiz - ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ


ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Hakkında Bilgi;

ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Belgesi;

İşletmeniz için aradığınız ISO 22000 (HACCP) belgesi alma şartları ve uygulamaları için BD Kurumsal Hizmetler olarak yanınızdayız. Belgelendirme süreci, teknik doküman ve altyapı uygulamaları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Sayfanın tümünde genel anlamda ISO 22000 Belgesi hakkında temel bilgiler mevcuttur. ISO 22000 Belge Fiyatı, gerekli evraklar ve şartlar, belge alma süresi, çalışan sayısı yeterliliği, akreditasyon gibi tüm bilgiler için bizi arayarak doğru bilgiye ulaşarak daha hızlı çözüme kavuşursunuz. Türkiye'nin her yerinden bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

HACCP

       Gıda temel ihtiyaçlarımızın en başında gelmektedir. Gıda ihtiyacını karşılamaya çalışırken, üretimin en başından sonuna kadar gıdanın en güvenli şekilde tüketime sunulması için gerekli tüm çalışmalar özenle yapılmalıdır. 

       Sadece gıda değil gıdayla temas eden ürünler üretirken bile ISO 22000 (HACCP) kurallarına uygun hareket etmek gerekmektedir. Eski adıyla HACCP yeni adıyla ISO 22000 standardı günümüze kadar sürekli güncellenerek gıda ve benzeri ürünleri için en uygun üretim, saklama, depolama gibi tüm aşamaları özenle dizayn etmeyi planlamıştır.

       Günümüzde insanlar gıda konusunda çok seçici davranmakta ve sağlıkları açısından en iyi ürünleri tercih etmeye çalışmaktadır. Sizlerde üretimini yaptığınız gıda ve gıdaya temas eden ürünleriniz için ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP) standartlarını uygulayarak ve bunu belgelendirerek benzer firmalara göre bir adım öne geçmiş olursunuz.

ISO 22000 Belgesi Nasıl Alınır?

       ISO 22000 Belgesi için ilk önce bizi arayarak yada online teklif formunu doldurarak detaylar hakkında net bilgiye ulaşabilirsiniz. 

       Belgelendirme aşaması için işletmenizin büyüklüğü, çalışan sayınız, üretim faaliyetini, işletmenizin alt yapısı gibi bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Konusunda uzman mühendislerimiz tarafından ücretsiz olarak size özel belgelendirme süreci raporu paylaşılacaktır. Bu raporda tüm aşamalarla ilgili süre ve maliyet gibi konularda net bilgi tarafınıza sunulacaktır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı HACCP (ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) Dokümanı ve Belgesi İstedi;

       BD Kurumsal olarak Türkiye'nin neresinde olursanız olun size uygun çözümler oluşturuyoruz. Bakanlığın istediği tüm dokümanları eksiksiz size teslim ediyoruz. Bu süreç zarfında firmanıza gerekli alt yapıyı kurarak ilgili personellere eğitim veriyoruz.

ISO 22000 (HACCP) Faydaları

       * Rakiplerinizin bir adım önünde olursunuz (iso 22000 Belgesi)

       * Tüketicilerin gıda konusundaki beklentilerini karşılamış olursunuz

       * Web siteniz, faturalarınız, logolarınız, araç üzeri reklamlarınız, işletme içerisinde görsel ve bayrak kullanarak müşterilerin güvenlerini artırabilirsiniz

       * Gıdayla ilgili riskleri en aza indirirsiniz, iso 22000 Belgesi

       * Oto kontrolü artırırsınız

       * İşletmeniz dünya standartlarında Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip olur, iso 22000 Belgesi

       * Zincir market denetlemeleri ve kontrollerinde eksiksiz adımlar atmış olursunuz

       * Resmi kurum denetimlerinde yaşanacak olumsuzlukları ortadan kaldırmış olursunuz, iso 22000 Belgesi

Zaman kaybetmeden bizi arayarak işletmeniz için en uygun maliyetlerde belgelendirme süreci için bilgi alın

iso 22000 belgesi

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

123

Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !