Hizmetlerimiz - ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖN.SİST.


ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖN.SİST.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi Almak İstiyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

ISO 27001 Belgesi için firmanın büyüklüğü (Personeli olmayan işletmelerde ISO belgelerini alabilirler.) şube sayısı, çalışan sayısı gibi bilgiler önemlidir. Belge temini için danışmanlarımızdan bilgi almanız önemlidir. Uzman Danışmanlarımız işletmeniz için en iyiyi düşünerek hareket eder tüm adımları kontrol edip size doğru fiyat teklifi sunar.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi İçin Hangi Akreditasyon İşletmem İçin Gereklidir?

Türkiye Akreditasyon Kurumu akreditasyonlu yada uluslararası akreditasyonlu belgeler işletmenizin faliyet alanıyla ilgili bir konudur. Yurtdışı ihracatı yapan bir işletmeniz varsa IAF-IAS gibi kuruluşlardan alınacak belge sizin için yeterli olacaktır.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi Kimler İçin?

ISO 27001 her tür, boyut ve sektör kuruluşları için uygundur. Yeterli sayıda personeli olmayan işletmeler bile ISO 27001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olabilirler.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO / IEC 27001, bir bilgi güvenliği yönetim sistemi olup, kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli iyileştirilmesi için şartları belirtir. Aynı zamanda, işletmelerin ihtiyaçlarına göre bilgi güvenliği risklerinin değerlendirilmesi ve uygulanması için gereklilikleri de içerir. ISO / IEC 27001'de belirtilen gereklilikler jeneriktir ve tip, boyut veya doğaya bakılmaksızın tüm işletmelerde uygulanması amaçlanmıştır.

Bilgi güvenliğinde üç unsurun öne çıkar; gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik. Daha detaylı olarak açıklamak gerekirse bilginin yalnızca erişim hakkı tanınmış kişiler tarafından ulaşılabilir olması, işletme yöntemlerinin bütünlük ve doğruluğunun temin edilmesi ve yetkili kullanıcıların ihtiyaç duydukları her an bilgiye erişebileceklerini garanti altına almak bilgi güvenliğinin temelini oluşturuyor. Uzmanlar söz konusu bilgi güvenliğinin uygulamalar, politikalar, yöntemler, yazılım fonksiyonları ve örgütsel yapılar gibi birbiri ile ilişkili uygun denetim sağlama araçları ile temin edebileceğini garanti eder.

İŞLETMENİZİ ISO 27001 BELGESİ İLE ULUSLARARASI STANDARTLARA TAŞIYIN. BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

Bu standartlar ailesini kullanmak, kuruluşunuzun finansal bilgiler, fikri mülkiyet hakları, işçi bilgileri veya üçüncü partilerin emanet ettiği bilgiler gibi varlıkların güvenliğini yönetmesine yardımcı olacaktır.

Sayfalarca bilgi ve döküman arasında boğulmadan, Ürün ve Hizmetleriniz için aradığınız ISO Belgeleri ve Gereken Tüm belgelerde size destek oluyoruz.

En az maliyet ve en hızlı şekilde ISO Belgesine ulaşmak için yanınızdayız.

Nereden Başlamalıyım? Belgeleriniz Eksik Yada Yok mu? Hızlı Başvuru ve Belge Teslimi İçin Bizi Arayın

iso 27001 - iso 27001 nasıl alınır - iso 27001 - Bilgi güvenliği yönetim sistemi - Belge Yenileme - Belge Fiyatı

 

123

Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !