Hizmetlerimiz - ISO 9001 BELGESİ


ISO 9001 BELGESİ

       ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve diğer ISO Belgeleriyle ilgili net bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayabilir, info@belgedanismanlik.com adresine mail atabilir yada online teklif ekranından bilgilerinizi girerek bilgiye ulaşabilirsiniz.

       ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemiyle İlgili Bilgiler Aşağıda Sunulmuştur;

ISO 9001 Belgesi Nedir?

       ISO 9001 Kuruluşun her anlamıyla faaliyetlerini kayıt altına aldığı kalite yönetim sistemi olarak tanımlanabilir. Faaliyet alanına bakılmaksızın büyük küçük tüm işletmeler ISO 9001 Belgesi Sahibi olabilirler.

 

ISO 9001 Faydaları Nedir?

       Ürün ve hizmetlerinin kalitesini nasıl artıracağını ve müşterilerin beklentilerini nasıl karşılacağını içeren bir sistemdir.

       Yeni iş fırsatları sağlar. Müşteriler ve işletme çevreniz Kalite anlamında tüm süreci sahiplendiğinizi bilirler. Müşteri memnuniyeti artar. Kurumsallaşma yolunda en büyük adımı sağlar.

       İşletmenizi uluslararası standartlara taşımış olursunuz.

       Hizmet ve Ürün sunduğunuz müşteriler (yurt içi ve dışı özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları) ISO 9001 belgesini görmek isteyeceklerdir.

       Her boyuttaki işletme için stratejik bir araç, ISO standartlarının maliyetleri nasıl düşürebileceğini, tüketicilerin memnuniyetini sağladığını, yeni pazarlara erişimi nasıl sağladığını, çevresel performansı nasıl geliştirdiğini ve daha fazlasını Belge Danışmanlık farkıyla öğrenin.

       KAMU VE ÖZEL SEKTÖR İHALELERİ ; Gireceğiniz kamu ve özel sektör ihalelerinde bir adım önde olmanızı sağlar.

 

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Nasıl Alırım?

       Öncelikle kurulu bir ''LTD, A.Ş.,Şahıs Firması gibi'' firmanızın olması gerekmektedir. Bireysel yani şahsi olarak ISO Belgelerine sahip olamazsınız.

       ISO 9001 Belgesi ve diğer ISO Belgelerini almak için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Belge akreditasyonu, çalışan sayısı ve faaliyet alanınızla ilgili bize bilgi vererek fiyat ve süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

ISO 9001  Belgesi Almak İstiyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

       Belgelendirme firmaları direkt olarak belge verememektedir. Danışmanlık firmalarından gerekli altyapı oluşturmalarıı için destek alınması gerekmektedir.

A'dan Z'ye tüm belgelendirme süreci için bizi arayarak süreç ve maliyat konusunda en hızlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

ISO Belgeleri Almak İçin Danışmana Ek Ücret Ödeyecekmiyim?

       ISO Belgeleri almak için danışmana ek ücret ödemenize gerek yoktur. Belge Danışmanlık olarak belgelendirme sürecinde ücretsiz danışmanlık yaparak, sadece belge ücreti talep etmekteyiz.

 

ISO Belgeleriyle İlgili Eğitim Almak İstiyorum

       Belge Danışmanlık olarak ISO 9001 ve diğer yönetim sistemleri için eğitim hizmeti sunmaktayız. Eğitim süreci işletmenin büyüklüğüne ve çalışan sayısına göre farklılık göstermektedir. Bizi arayarak firmanız hakkında bilgi vererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

ISO 9001 Belgesi İçin Hangi Akreditasyon İşletmem İçin Gereklidir?

       ISO Kalite belgeleri TÜRKAK ve uluslararası akreditasyonlu olarak verilmektedir. 

Farklı Belge akreditasyonlarında maliyetler değişmektedir.

Bizi arayarak belge alma nedeninizi ilettiğinizde akreditasyonla ilgili net bilgiye ulaşırsınız.

Gerekli Evraklar Nelerdir?

  • Vergi Levhası (Şahıs Firmaları İçin Yeterli olacaktır.)
  • Ticaret Sicil Gazetesi
  • Faaliyet Belgesi
  • Oda Kayır
  • İmza Sirküsü
  • SGK'lı çalışan listesi 

 

ISO 9001 Belgesi Almak Ne Kadar Zaman Alır?

       ISO 9001 belgesi almak akreditasyona ve çalışan sayınıza göre değişiklik gösterecektir. En doğru belgelendirme süreci için; bizi arayarak firmanıza ait bilgileri (Çalışan sayısı, il vs vs) paylaşırsanız ne kadar sürede belge teslimatı yapılabileceğimiz konusunda net bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

ISO 9001 Belgelerinin Geçerlilik Süresi Nedir ?

       ISO 9001 Belgesinin ve tüm ISO belgelerinin geçerlilik süresi 1 yıldır. Belgelendirmeler 3 yıl olarak yapılır ve her sene ara denetim ve gözetim işlemleri yapılır. 1 yılını doldurmuş ve yenilenmemiş belgeler geçerliliğini kaybeder.

 

ISO 9001 Belgesi Kimler İçin?

       ISO 9001, her tür, boyut ve sektör kuruluşları için uygundur. Yeterli sayıda personeli olmayan işletmeler bile ISO 9001 Belgesine sahip olabilirler.

 

ISO 9001 Belgesi Yanında Almam Gereken Başka Belgeler Varmı?

       Belge Danışmanlık olarak işletmenizin ihtiyacı olabilecek tüm belgeleri size sunuyoruz. Örneğin; İnşaat firmanız için ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 45001 Belgesi almanız gerekir. Kamu ve özel sektör ihalelerinde mutlaka sizden istenecek belgelerdir. ISO 9001 - ISO 14001 - ISO 45001 Belgeleri.

 

ISO 9001 Belgesi İşletmeme Ne Gibi Yararlar Sağlar? 

Sayfalarca bilgi ve döküman arasında boğulmadan, Ürün ve Hizmetleriniz için aradığınız ISO Belgeleri ve Gereken Tüm belgelerde size destek oluyoruz. En az maliyet ve en hızlı şekilde ISO Belgesine ulaşmak için yanınızdayız. İhaleye mi Gireceksiniz? Belgeleriniz Eksik Yada Yok mu? Hızlı Başvuru ve Belge Teslimi İçin Bizi Arayın

 

123

Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !