Hizmetlerimiz - ISO BELGESİ FİYATI


ISO BELGESİ FİYATI

ISO Belgesi Fiyatı

ISO Belgelerinde sabit bir fiyat bulunmamaktadır. ISO Belgelerinde fiyatlandırma yapılırken işletmenin büyüklüğü, çalışan sayısı gibi bilgilerle doğrudan orantılıdır.

Net bir fiyat bilgisi almak için bizi arayarak yada online teklif formunu doldurarak net fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

ISO Belgesi Alırken Danışmanlık Ücreti Ödeyecekmiyim?

Belge Danışmanlık olarak ISO belgesi fiyatı verirken ek bir maliyet oluşturmamak adına sadece belge bedeli istemekteyiz.

Aldığım ISO Belgelerinin Geçerliliğini Nasıl Öğreneceğim?

TÜRKAK'lı belgelerde kare kodu tarayarak, uluslararası akreditasyonlu belgelerde belgelendirme kuruluşlarının web sayfalarını ziyaret ederek belge üzerindeki seri numarasından yada belgelendirme kuruluşuna mail atarak belge geçerliliklerini doğrulaya bilirsiniz.

ISO Belgesi Almak Ne Kadar Zaman Alır?

ISO 9001 belgesi almak akreditasyona ve çalışan sayınıza göre değişiklik gösterecektir. En doğru belgelendirme süreci için; bizi arayarak firmanıza ait bilgileri (Çalışan sayısı, il vs vs) paylaşırsanız ne kadar sürede belge teslimatı yapılabileceğimiz konusunda net bilgilere ulaşabilirsiniz.

ISO Belgesi İçin İşletmemin Bulunduğu Yer Önemli mi?

Belge Danışmalık olarak Türkiye'nin her bölgesinde ISO Belgesi için tüm koşulları sağlayarak belgelendirme hizmeti veriyoruz. 

Ankara ve İstanbul ofislerimizi arayarak, info@belgedanismanlik.com adresine mail atarak yada online teklifsayfamızı ziyaret ederek istemiş olduğunuz bilgiye ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

ISO Belgesi İçin Hangi Evraklar Gerekli?

ISO Belgesi için şahıs firmasıysanız Vergi Levhası, Faaliyet Belgesi ve SGK'lı çalışan listesiniz yeterli olmaktadır. (SGK'lı çalışanınız olmasa bile ISO belgesi alabilirisiniz.

LTD, A.Ş gibi şirkete sahipseniz Vergi Levhası, Resmi Gazete, Oda Kayıt, İmza Sirküsü, SGK'lı Çalışan Listesi.

ISO Belgelerinin Geçerlilik Süresi 

ISO 9001 Belgesinin ve tüm ISO belgelerinin geçerlilik süresi 1 yıldır. Belgelendirmeler 3 yıl olarak yapılır ve her sene ara denetim ve gözetim işlemleri yapılır. 1 yılını doldurmuş ve yenilenmemiş belgeler geçerliliğini kaybeder.

Bir yılın sonunda ara denetim ve gözetim işlemleri yapılmayan belgeleriniz aldığınız tarihten bir yıl sonra geçerliliğini kaybedecektir.

Tüm dünyada uygulanan sistem budur.

ISO Belgesi Fiyatı

ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001, Ohsas 18001, ISO 27001ISO 22000ISO 20000-1ISO 3834ISO 13485 ve tüm ISO belgeleri için bizden teklif alabilirsiniz.

ISO Belgesi Fiyatı

En uygun maliyetlerle belgelendirme hizmeti sunmaktayız.

ISO Belgesi Fiyatı

Türkiye'nin neresinde olursanız olun bizi arayarak değişmeyen şartlarda en uygun maliyetlerle size belge teslimi yapıyoruz.

 

123

Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !