Hizmetlerimiz - Iso 9001 Belgesi


Iso 9001 Belgesi

ISO 9001  Belgesi Almak İstiyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

ISO Belgeleri için firmanın büyüklüğü (Personeli olmayan işletmelerde ISO belgelerini alabilirler.) şube sayısı, çalışan sayısı gibi bilgiler önemlidir. Belge temini için danışmanlarımız dan bilgi almanız önemlidir. Uzman Danışmanlarımız işletmeniz için en iyiyi düşünerek hareket eder tüm adımları kontrol edip size doğru fiyat teklifi sunar.

ISO Belgeleri Almak İçin Danışmana Ek Ücret Ödeyecekmiyim?

ISO Belgeleri almak için danışmana ek ücret ödemenize gerek yoktur. Belge Danışmanlık olarak belgelendirme sürecinde ücretsiz danışmanlık yaparak, sadece belge ücreti talep etmekteyiz.

ISO Belgeleriyle İlgili Eğitim Almak İstiyorum

Belge Danışmanlık olarak ISO 9001 ve diğer yönetim sistemleri için eğitim hizmeti sunmaktayız. Eğitim süreci işletmenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Bizi arayarak eğitim süresi ve tüm konularda ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi İçin Hangi Akreditasyon İşletmem İçin Gereklidir?

Türkiye Akreditasyon Kurumu akreditasyonlu yada uluslararası akreditasyonlu belgeler işletmenizin faliyet alanıyla ilgili bir konudur. Yurtdışı ihracatı yapan bir işletmeniz varsa IAF-İAS gibi kuruluşlardan alınacak belge sizin için yeterli olacaktır. ISO 9001 Belgesini kullanacağınız alanla ilgili bizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Almak Ne Kadar Zaman Alır?

ISO 9001 belgesi almak akreditasyona ve çalışan sayınıza göre değişiklik gösterecektir. En doğru belgelendirme süreci için; bizi arayarak firmanıza ait bilgileri (Çalışan sayısı, il vs vs) paylaşırsanız ne kadar sürede belge teslimatı yapılabileceğimiz konusunda net bilgilere ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Belgelerinin Geçerlilik Süresi Nedir ?

ISO 9001 Belgesinin ve tüm ISO belgelerinin geçerlilik süresi 1 yıldır. Belgelendirmeler 3 yıl olarak yapılır ve her sene ara denetim ve gözetim işlemleri yapılır. 1 yılını doldurmuş ve yenilenmemiş belgeler geçerliliğini kaybeder.

ISO 9001 Belgesi Kimler İçin?

ISO 9001, her tür, boyut ve sektör kuruluşları için uygundur. Yeterli sayıda personeli olmayan işletmeler bile ISO 9001 Belgesine sahip olabilirler.

ISO 9001 Belgesi Yanında Almam Gereken Başka Belgeler Varmı?

Belge Danışmanlık olarak işletmenizin ihtiyacı olabilecek tüm belgeleri size sunuyoruz. Örneğin; İnşaat firmanız için ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ve OHSAS 18001 Belgesi almanız gerekir. Kamu ve özel sektör ihalelerinde mutlaka sizden istenecek belgelerdir. ISO 9001 - ISO 14001 - OHSAS 18001 Belgeleri.

ISO 9001 Belgesi İşletmeme Ne Gibi Yararlar Sağlar?

Yeni iş fırsatları sağlar. Müşteriler ve işletme çevreniz Kalite anlamında tüm süreci sahiplendiğinizi bilirler. Müşteri memnuniyeti artar. Kurumsallaşma yolunda en büyük adımı sağlar.

İşletmenizi uluslararası standartlara taşımış olursunuz.

Hizmet ve Ürün sunduğunuz müşteriler (yurt içi ve dışı özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları) ISO 9001 belgesini görmek isteyeceklerdir.

Her boyuttaki işletme için stratejik bir araç, ISO standartlarının maliyetleri nasıl düşürebileceğini, tüketicilerin memnuniyetini sağladığını, yeni pazarlara erişimi nasıl sağladığını, çevresel performansı nasıl geliştirdiğini ve daha fazlasını Belge Danışmanlık farkıyla öğrenin.

KAMU VE ÖZEL SEKTÖR İHALELERİ ; Gireceğiniz kamu ve özel sektör ihalelerinde bir adım önde olmanızı sağlar.

GENEL ISO STANDARTLARININ FAYDALARI

  • ISO İçinde bulunduğumuz ayakkabılardan tutunda bizi görünmez bir şekilde birbirimize bağlayan kablosuz ağlara kadar herşeyi kapsayan bir standart ailesidir.
  • Ülkemizde ve tüm dünyada, tüketicilerin ürünlerinin güvenli, güvenilir ve iyi kalitede olduğuna güvenebileceği bir standarttır.
  • Gerekli Evraklar Nelerdir?
  • Vergi Levhası (Şahıs Firmaları İçin Yeterli olacaktır.)
  • Ticaret Sicili
  • Resmi Gazete
  • İmza Sirküsü
  • SGK'lı çalışan listesi (Çalışanı bulunmayan işletmelerde belge alabilirler)

Sayfalarca bilgi ve döküman arasında boğulmadan, Ürün ve Hizmetleriniz için aradığınız ISO Belgeleri ve Gereken Tüm belgelerde size destek oluyoruz. En az maliyet ve en hızlı şekilde ISO Belgesine ulaşmak için yanınızdayız. İhaleye mi Gireceksiniz? Belgeleriniz Eksik Yada Yok mu? Hızlı Başvuru ve Belge Teslimi İçin Bizi Arayın

 

Hizmetlerimiz

ÇALIŞMALARIMIZDAN GURUR DUYUYORUZ !